המכללה האקדמית כנרת מארחת הכנסהמכללה האקדמית כנרת  http://www.kinneret.ac.il/Web/Default.aspx
 מארחת את הכנס ה46 של האגודה הסוציולוגית הישראלית.

האירוע בהובלת המחלקה ללמודי מדעי ההתנהגות.
http://www.kinneret.ac.il/Web/StudyTopics/KinneretBA/HumanitiesSocial/BehavioralSciences/About/Default.aspx
ראש המחלקה: פרופסור עמוס רולידר,   

מתוך חזון המכללה האקדמית כנרת:

על חוף הכנרת, מול נוף הים וההרים, בחיק היסטוריה רבת-שנים הטבועה באבן, בצמחיה ובסיפורי תולדות המקום הנשגבים, קבעה לה משכן המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן. 
לאורה של הרוח החלוצית, הפורצת נתיבות בעמק, מתקיים ופועל במקום מוסד להשכלה גבוהה ששוקד על טיפוח מצוינות, נותן מענה לצורכי החברה ומעניק שירות איכותי לכל הבאים בשעריו.
במקום ערש לידתו של הקיבוץ ובמקום מפגשן של דתות, תרבויות ותפיסות עולם, שהשפעתן חובקת את האנושות כולה, משתלבת המכללה בהתוויית מסלולי לימודי תואר בצפון ייחודיים, חדשניים וישומיים, בהשראת סביבתה הטבעית והחברתית.
לאור השאיפה לראות מעבר לקו-האופק ומתוך תחושת אחריות לאומית, מהווה המכללה מרכז להשכלה גבוהה, המאופיין בראייה חינוכית רב-תרבותית ומחויב לקידום האזור ולעידוד מעורבות חברתית.
מעל לכל מציבה המכללה במרכז עשייתה את הסטודנט.
המכללה רואה את עצמה מחויבת לעצב עבורו סביבה אקדמית אנושית, תרבותית וטכנולוגית, שתשכיל להעצים ולהעשיר את חוויית לימודים בצפון ותקדם את הישגיו, תוך הקפדה על רמה אקדמית גבוהה ותמיכה בצרכיו לאורך תקופת הלימודים.
המכללה שוקדת על טיפוח המשאב האנושי שלה ורואה באיכותו את בסיס קיומה.
המכללה פועלת למען קידום הסגל האקדמי שלה, מתוך מגמה ואמונה שביכולתו להתייצב בחזית ההוראה והמחקר, ובכך להפוך את חווית הלימודים בצפון לנעימה ומרתקת. היא מקפידה על קיומו וטיפוחו של סגל מנהלי איכותי, אשר תפקידו להעניק שירות מסור לסטודנט.

לא בטוחים אם אתם רשומים באגודה?

מייל  
האגודה הסוציולוגית הישראלית המכללה האקדמית כנרת המסלול האקדמי. המכללה למינהל
חזרה למעלה